Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.
Zes-delig glazen likeurset ca. 1930 en 7 oude glazen parfumflesjes (chip) 10-30cm. Cond.: R-G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Vijf-delig geslepen kristallen olie- en azijnstel met diamant- en waaierslijpsel in fraai geslepen kristallen ster op de bodem en draaibaar plateau (kleine schade) 23xø16cm.
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Kavel met 37 oude/antieke karafstoppen van glas/kristal (chips mogelijk) 5-13cm. Cond.: R
Acht delen oud kristal 19e-20e eeuw: 2x grote facetgeslepen schalen, 1x hengselschaal, 4x geslepen schotels, 1x asbak (minimale chips) 12-ø34cm. Cond.: R-G
Grote Duitse kristallen geslepen schenkkan met tinnen bewerkt deksel ca. 1900, H.:35cm. Cond.: G
Vier waaierkristallen schalen ca. 1900: 2x identieke grote schalen en 2x bonbonschalen 15-29cm. (chips), Cond.: R
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 50x34x13cm. Cond.: G
Kavel diverse oude kristallen kroonluchter-delen 29x38x50cm. Cond.: G
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G
Boheems kristallen 19e eeuwse parfumfles met gouddecor en rocailles 12xø8cm. Cond.: G
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G
Zes antieke Duitse roemer wijnglazen ca. 1920 met prachtige gravering en noppen 19xø8cm. Cond.: G
Grote oude kristallen facetgeslepen bokaal met groenkleurig kristal ca. 1930 (chip van voet) 30cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.