Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G
Kristallen olie- en azijnstel 4-delig ca. 1880 (houder beschadigd) 27,5x21x10cm. Cond.: R
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
4-Delig kristallen setje 20e eeuw; 1x tablet, 1x schenkkannetje, 1x karafe en 1x houder met plated omranding 16xø17cm. Cond.: G
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G