Zes delen kunstenaarsglas, gesigneerd Berendsohn, in doos 2e helft 20e eeuw.( Op de foto ontbreekt een ronde schaal.) 19-29cm. Cond.: G
Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen ca. 1900, punten van de stoppen zijn beschadigd 36xø10cm. Cond.: M
Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...
Hollands gegraveerd glas ca. 1800 met tekst "Gewijd aan de vriendschap", chips van de voet af 17xø9cm. Cond.: M
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Antiek jugendstil olie-en azijnstel met mosterdpotje in plated houder. Bewerkt met bloemendecor, ca. 1900, 20xø11cm. Cond.:G
Decoratieve glazen mondgeblazen hond 2e helft 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond.: G
Kraantjeskan met 6 glazen en glazen beschilderd reservoir met handbeschilderd bloemendecor ca. 1890. In goede originele staat 37x31x26cm.
Twee grote mondgeblazen bokalen ca. 1900 met witte rand 20,5xø13cm. en 20,5xø12cm. Cond.: G
Twaalf oude kristallen bewerkte glazen waarvan 11 gekleurd en geslepen en 1x neutraal gegraveerd. 2 Gekleurde glazen met chip 12-21cm. Cond.: R-G
Drie delen oud kristal 1e helft 20e eeuw; 1x bonbonschaal op hoge voet, amandelslijpsel en bewerkt gouddecor, 1x facetgeslepen suikerstrooier en 1x Jugendstil gegraveerde schankkan 15-20cm. Cond.: G
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1930, diverse kleuren glasfusing 19,5xø11cm. Cond.: G
Groot beschilderd glas-in-lood raam 2e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 70x57cm.
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 1x grote bloem (mondgeblazen, 1x slak (chip) en 1x vaasje (Murano?) 9-51cm. Cond.: R-G
Plated karaffenset ca. 1880 met 2 amandelgeslepen karaffen, 2 glaasjes amandelgeslepen en glazen nap 30x18x18cm.
Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.
Oud plated dienblad met daarop een karaf en 6 bijbehorende bewerkte glaasjes 20e eeuw 24xø21cm. Cond.: G
Grote kristallen bokaal, rondom gegraveerd met druiveranken 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G