Kavel met 29 ingesealde pakketten met telefoonkaarten 90-er jaren Holland (heeft destijds veel geld gekost) 36x20x14cm. Cond.: G
Leuk album met ca. 70 verschillende postkaarten betreffende luchtvaart 20e eeuw 32x27cm. Cond.: G
Album met diverse antieke ansichtkaarten Holland ca. 1900 38x23x3cm. Cond.: R
Verzameling Zwitserland in 3 DAVO Chrystal albums; deel 1 meerendeels gebruikt en ongebruikt, aardig gevuld, deel 2 deels ongebruikt deels postfris 1945 - 1969, deel 3 1970-1999 grotendeels postfris.
Collectiepostfris Zwitserland in 5 stockboeken en in 6 enveloppes (ongeopende jaarpakketten) jaren 1980 -2014
Plakboek met diverse kerst/nieuwjaarskaarten, hogere officieren KMA Holland 25x35x3,5cm. Cond.: G