Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R
Zeven multobanden met souvernier poststukken waaronder 50-er jaren
Kavel poststukken, veel aangetekend Julianan, Raad van Kerken 1948, militair etc.
Kavel PTT-post mapjes postfris en losse gestempelde zegels , geschat ca. 220-250 zegels
Avonturendoos met FDC's, enveloppen Nederland, onafgewerkt, stadspost, plakzegels etc.
Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes
Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.
Drie postzegelalbums divers en 1 blik met postzegels (o.a; postfris). Cond.: G
Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G
Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.
Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.
Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G
Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.
Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.
Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.
Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.