Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Mooie tien-lichts messing zakkroonluchter met kristalglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 60 cm ø. In goede staat.
Grote oude marmeren lampenvoet met verguld brons, met dolfijnen. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H.46 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Diverse kazuifel kragen ( antieke), enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100cm. In redelijk/goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en en druppelvormige pegels ca. 1900 95cm hoog en 65 in doorsnee in goede staat.
Drie grote houtgestoken beelden van een Amsterdams staand horloge. In originele polychromie. (beschadigingen + kleinere restauraties). Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische papier maché handbeschilderde vaas met reliëf figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 32 cm ø. In goede staat.
Italiaanse/Venetiaanse houtgestoken moor in polychromie op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.150 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Groot Renaissance deurslot met originele poortwachtersleutel. 17e Eeuw. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede werkende staat
Grote Italiaanse staande moorlamp met polychromie, plated, verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.195 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse staande moorlamp met vergulding en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.206 cm. In goede staat.
Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e-18e eeuwse smeedijzeren geldkist met veel banden en groot slot. Mooie binnenkist met sluitwerk en sleutel. Afmeting. 49x95x48 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.
Antieke gotische dolk. Anno 1471 en kruis en letter A. (Heft handvat gereconstrueerd). Bodemvondst (oxidatie).Afm. L.54 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...