This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

3 vooroorlogse veldkijkers
Result: 40 EUR

Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G

2 Benen figuren, azië
Result: 40 EUR

Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G

Bronzen kroonluchter
Starting price 40 EUR

Grote antieke bronzen kroonluchter, omstreeks 1930, 8 lichts, in goede staat 45xø80cm.

Chrome lamp
Starting price 40 EUR

Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G

Grote houten vijzel 1841
Result: 40 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

5 Delen koper
Result: 50 EUR

Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G

Kavel messing
Result: 55 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Antieke petroleumlamp
Result: 45 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G

Kavel met 10 (oude) boeken
Result: 45 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Grote messing Aziatische kom
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.

Gietijzeren bloemtafel
Result: 50 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel, Jugendstil omstreeks 1900, gemerkt en genummerd, in goede staat. 72cm.

Tinnen Jugendstil dekseldoos
Starting price 50 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G

Jugendstil dekseldoos
Starting price 50 EUR

Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.

Joodse kandelaar
Result: 90 EUR

Oude joodse koperen kandelaar, gesigneerd Dayagi, made in Israel, 2422, 28cm. Cond;G

Bronzen kaarsenlamp ca. 1880
Result: 50 EUR

Negentiende eeuwse bronzen renaissence stijl kaarsen kroonluchter, 6 lichts, inclusief bobeches(1 bevestigingshaak mist) 50x50x57cm. Cond:R/G

Sabel zonder schede
Result: 50 EUR

Barok sabel met brons en houten heft, in goede staat 72cm. Cond;G

Bronzen kistje
Result: 50 EUR

Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G

Notariskistje met slot
Result: 50 EUR

Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.

Plafondlamp
Result: 50 EUR

Antieke hanglamp van messing, omstreeks 1900, 3 lichts, 94x70øcm. Cond;G

Grote lijst, goudkleurig
Starting price 50 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R

Antieke koperen bakkers doofpot
Starting price 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

4 diverse wandelstokken
Result: 90 EUR

Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G

2 Setjes Art Nouveau theekannen
Result: 70 EUR

Antieke verzilverde theekannen omstreeks 1900, 2 met comfort en keramiek, in goede staat 10-24cm.

Antiek haardscherm
Result: 50 EUR

Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G