Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Twee 19e eeuwse ijzeren scharen waarvan 1 met twee portretten 12-15 cm Cond:G
Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G
Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm
Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G
Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep
Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G