This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Koperen pan en ketel
Result: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Pijp
Result: 20 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

2 Delen Aziatica
Starting price 25 EUR

Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm

Theekistje met inktstel
Starting price 25 EUR

Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...

Pennenset 2 delig en lorgnon
Result: 25 EUR

Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U

Set boeken Schillers
Result: 45 EUR

14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...

2 Vuurbokken
Result: 25 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Bajonet
Starting price 25 EUR

Oude Bajonet W.O 2 , vermoedelijk Duitsland(oxydatie) 38,5cm Cond:R/G

Kris
Result: 25 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G

Tiffany hanglamp
Starting price 25 EUR

Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.

Radio
Starting price 25 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Lijst met schilderij
Result: 50 EUR

Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G

Wandlamp + thermometer
Starting price 25 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Sigarenknipper
Starting price 25 EUR

Fraaie sigarenknipper met parelmoer ingelegd, 20e eeuw. 15 cm

Scharen
Starting price 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren scharen waarvan 1 met twee portretten 12-15 cm Cond:G

Parfum houder
Result: 60 EUR

Oude parfumhouder omstreeks 1930, messing met beschilderd glas, Lerys Paris, met 6 parfum compartimenten(twee zitten vast) 9x7cm Cond:R/G

Plated servies
Result: 25 EUR

Vier delen antiek plated servies in barockstijl omstreeks 1900 17x26cm Cond:G

5 Hangers Jugendstil
Result: 25 EUR

Vijf oude goudkleurige Jugendstil stijl hangers in doosjes, Cross Junior 1952, 3,5x2,5cm. Cond.: G

3 Koperen tangetjes
Result: 120 EUR

Drie oude antieke messing kooltjes tangen in goede staat 26-28cm

Weegschaal + stoof
Starting price 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G

5x Militaria
Result: 25 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Koperen pan en brasero
Result: 50 EUR

Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G

2 Consoles
Starting price 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Result: 25 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G