Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.
Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.
Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.
Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en geborduurd 90x40cm. Cond.: G
Russisch 19e eeuws reisikoon, triptichon, Maria met kind, en een bewerkt kruis. 9x14cm Cond Goed
Twee oude Chinese snuffbottles: 1x bewerkt been en 1x bloedkoraal granulaat bewerkt met geisha's 20e eeuw 7-8cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Oude hoorngesneden Indonesische bruidsdracht (gedetailleerd uitgesneden) 20e eeuw (haardracht) 80x16x16cm. Cond.: G