Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Tafellamp ca. 1920 met een bulderend damhert van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd met glas-in-lood kap 51cm. Cond.: G
Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G
Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G
Vijf oude messing met glazen lampen 2e helft 20e eeuw in goede staat: 1x plafondlamp, 2x plafoniere en 2x wandlamp
Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G
Triptichon lijst 19e eeuw met minimale beschadiging 156x228 Cond.: R-G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Pistool 18e eeuw van notenhout met gegraveerd messing sierwerk (haan mist en stukje hout vernieuwd) 32cm.Cond.: R
Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G