Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Twee houten strik-wandlampen in Louis Seize stijl ca. 1900 (goudkleurig) 52cm. Cond.: G
Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.
Antieke laboratorium weegschaal ca. 1900 van hout, messing en marmer (marmer heeft breuk). Gemerkt E. Sartorius 29x39x49cm. Cond.: R-G
Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Grote bronzen vijzel 16e-17e eeuw in goede originele staat met mooie patina 14xø18cm.
Antieke messing met marmeren bijzettafel (2 etagers) ca. 1900 bewerkt met guirlandes in goede staat 80xø33cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Antieke scheerset in etui bevattende 4 scheermessen met ivoren grip, gemerkt Lombard, Best silversteel Sheffield. Etui bewerkt met plated paardenhoofd en tekst "A. Kastor en Bros" 18x7x2cm. Cond.: G
Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele weg 29x25x12cm. Cond.: M
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Oude compositie metalen 9-lichts lamp met putti 20e eeuw 48xø53cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen 15-lichts hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 65xø67cm. Cond.: G
Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G