This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

5 Delen koperwerk
Result: 50 EUR

Vijf delen antiek koperwerk; 1x treef 19e eeuw, 1x haal 19e eeuw, 1x poffertjespan 19e eeuw en 2x wafelijzers 29-54cm. Cond.: G

3 Branders + Soldeerbout
Starting price 30 EUR

Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.

Koperen waterpomp
Result: 40 EUR

Koperen wand-waterpomp in goede originele staat 64x28x18cm.

2 Bronzen kandelaars
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 emnder, in goede staat. 102x82x50cm.

Herte-gewei
Starting price 150 EUR

Kapitaal edelhertgewei, 15 ender. In goede staat. 90x110cm.

13 Ree-geweien
Result: 80 EUR

Dertien reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Result: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.

Mondstukken, instrumenten
Starting price 25 EUR

Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G

Accordeon
Result: 60 EUR

Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.

Citer
Result: 160 EUR

Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.

Luidspreker Brown H1
Result: 170 EUR

Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.

Oude citer
Result: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.

Barometer, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G

Barometer
Result: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

Barometer
Result: 15 EUR

Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.

Hollandse barometer
Result: 110 EUR

Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.

Barometer, 19e eeuw
No reserve price

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Cloisonne luciferhouder
Starting price 30 EUR

Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.

Bronzen wierook-vat
Starting price 80 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

2 Pianokandelaars 1880
Starting price 80 EUR

Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G

Kavel divers
Starting price 30 EUR

Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...

Diverse boeken
Result: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

Boeken, Maarten Toonder
Result: 80 EUR

Verzameling Hollandse antiquarische boeken van Maarten Toonder. Verhuisdoos vol, onder andere Tom Poes etc. Cond.: G

2 Dozen boeken
Result: 100 EUR

Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...

Verzameling boeken
Result: 80 EUR

Verzameling antiquarische boeken 19e eeuw in goede originele band o.a; 18 delen Contes en Vers Voltaire, Satires et poesies uit 1850, 3 delen Tolstoi oorlog en vrede door P. Gouda Quint 1887, 2 delen ...

Statenbijbel 1643
Starting price 900 EUR

Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...

Kunstwerk, Gadachik
Starting price 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

2 Tiffany lampen
Result: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Bureaulamp
Result: 35 EUR

Moderne bureaulamp (nieuwwaardig) in Art Deco stijl met messing voet en groen-glazen kap in goede staat (21e eeuw) 38x26x40cm.

Tiffany lampje
Result: 60 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 35xø19cm.

20 Sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

Kolenbak
Result: 60 EUR

Oude kopergeslagen kolenkit met figuren-, en interieurdecor 20e eeuw in goede staat 50x55x38cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Result: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.

Indonesische fotolijst
Result: 40 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Benen sculptuur, muizen
Starting price 60 EUR

Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.

2 Koperen kandelaars
Result: 50 EUR

Paar antieke koperen kaarskandelaars in goede originele staat 23cm.

Kerst-stal met beelden
Result: 100 EUR

Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.

Miniatuur portret
Starting price 225 EUR

Portret in schildpadlijst 19e eeuw in redelijke staat (gelijmd) 9x11cm.

Miniatuur portret
Result: 85 EUR

Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.

Miniatuur, ivoren lijst
Starting price 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

Messing plafondlamp
Result: 40 EUR

Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.

Doofpot
Result: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Koperen paraplubak
Result: 50 EUR

Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.

Appelketel
Result: 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.

Grote bel
Result: 35 EUR

Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G

Weegschaal
Result: 60 EUR

Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G

Tafellampje
Result: 30 EUR

Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

Empire kandelaar
Starting price 80 EUR

Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.

5 Tinnen kaarskandelaars
Result: 70 EUR

Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.

Wandkandelaar
Starting price 80 EUR

Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.

Theekistje
Result: 80 EUR

Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.

Russische lakdoos
Result: 25 EUR

Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.

Russische lakdoos
Result: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G

Lepeldoosje met vorkjes
Starting price 125 EUR

Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.

2 Kistjes
Starting price 75 EUR

Twee antieke kistjes; 1x eikenhout ca. 1890 met koperen beslag 13x22x17cm. en 1x notenhout ca. 1890 met intarsia 7x16x12cm. Beide in goede staat

Lamp, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.

2 Lampen
Starting price 30 EUR

Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G

Olielamp
Starting price 30 EUR

Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.

Jugendstil petroleumlamp
Result: 60 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.

2 Tinnen kannen
Result: 15 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Tinnen klepkan
Result: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

2 Lepelrekken
Result: 80 EUR

Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G

2 Tinnen dekselkannen
Starting price 40 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

Hollands lepelrek
Result: 100 EUR

Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.

Kris
Starting price 80 EUR

Mooie oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 51cm.

Kris
Starting price 80 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 49cm.

Kris
Starting price 80 EUR

Aparte oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 57cm.

Kris
Starting price 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.

Jachtgeweer in koffer
Starting price 2.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.

Colt België in kist
Starting price 750 EUR

Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.

Bronzen lamp + kap
Starting price 60 EUR

Bijzondere grote bronzen met marmeren tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.

5 Bierpullen
Result: 30 EUR

Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.

Antieke lijst
Starting price 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Metalen coupe, houten voet
Starting price 60 EUR

Grote Historisme pronk-hengselvaas ca. 1880 van compositiemetaal 42x32x24cm. Cond.: G

2 Tinnen borden
Starting price 85 EUR

Twee Jugendstil tinnen presenteerschalen ca. 1900, gesigneerd T. Hinge met vogeldecor (Duitsland) 21x20x3cm. Cond.: G

Tinnen kan
Starting price 75 EUR

Tinnen Jugendstil kan ca. 1900, gesigneerd Petir. Met putti en vrouw als handgreep (deukje) 20x17xø13cm. Cond.: G

2 Thermometers
Result: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Boulle kistje
Result: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Microscoop in kist
Result: 290 EUR

Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.

2 Bronzen wand kroontjes
Starting price 250 EUR

Twee wandluchters (4-delig) 19e eeuw in barok stijl (4-lichts) in goede originele staat 37x23x10cm. en 29x35x35cm.

Gietijzeren tafeltje
Starting price 175 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.

2 Albasten vazen
Result: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

Bronzen ketel + deksel
Starting price 230 EUR

Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G

Wortelnoten kist
Result: 50 EUR

Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.

2 Vergulde kandelaren
Result: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Polifoon speeldoos + plaat
Starting price 400 EUR

Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G

Pijpenrek, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.

Bentheimer leeuw
Result: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Lamp met man
Starting price 230 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.

Vijzel 1645
Starting price 500 EUR

Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.

Speeldoos + 5 platen
Starting price 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Oude Moorlamp
Starting price 650 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.