Vijf delen antiek koperwerk; 1x treef 19e eeuw, 1x haal 19e eeuw, 1x poffertjespan 19e eeuw en 2x wafelijzers 29-54cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.
Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.
Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.
Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.
Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Grote notenhouten barometer met thermometer ca. 1880 in Louis Seize stijl. In zeer goede staat 83x37cm.
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Twee bronzen historisme piano-kaarskandelaars ca. 1880 in goede originele staat 22cm. Cond.: G
Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Verzameling Hollandse antiquarische boeken van Maarten Toonder. Verhuisdoos vol, onder andere Tom Poes etc. Cond.: G
Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...
Verzameling antiquarische boeken 19e eeuw in goede originele band o.a; 18 delen Contes en Vers Voltaire, Satires et poesies uit 1850, 3 delen Tolstoi oorlog en vrede door P. Gouda Quint 1887, 2 delen ...
Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...
G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G
Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.
Moderne bureaulamp (nieuwwaardig) in Art Deco stijl met messing voet en groen-glazen kap in goede staat (21e eeuw) 38x26x40cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Oude kopergeslagen kolenkit met figuren-, en interieurdecor 20e eeuw in goede staat 50x55x38cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.
Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G
Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.
Paar antieke koperen kaarskandelaars in goede originele staat 23cm.
Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.
Portret in schildpadlijst 19e eeuw in redelijke staat (gelijmd) 9x11cm.
Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.
Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.
Grote oude kopergeslagen paraplubak met figurenvoorstelling in goede staat 20e eeuw 77x35x23cm.
Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.
Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G
Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G
Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.
Grote bronzen bewerkte empire kaarskandelaar ca. 1820 (licht scheef), in goede originele staat.
Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.
Barok 3-lichts wand-kandelaar van brons 18e-19e eeuw in goede staat 23x30x17cm.
Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.
Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.
Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G
Parelmoer belijmd lepeldoosje met 11 Gero plated vorkjes in goede originele staat 4x14x9cm.
Twee antieke kistjes; 1x eikenhout ca. 1890 met koperen beslag 13x22x17cm. en 1x notenhout ca. 1890 met intarsia 7x16x12cm. Beide in goede staat
Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G
Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.
Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.
Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.
Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.
Bijzondere grote bronzen met marmeren tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.
Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.
Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.
Grote Historisme pronk-hengselvaas ca. 1880 van compositiemetaal 42x32x24cm. Cond.: G
Twee Jugendstil tinnen presenteerschalen ca. 1900, gesigneerd T. Hinge met vogeldecor (Duitsland) 21x20x3cm. Cond.: G
Tinnen Jugendstil kan ca. 1900, gesigneerd Petir. Met putti en vrouw als handgreep (deukje) 20x17xø13cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.
Twee wandluchters (4-delig) 19e eeuw in barok stijl (4-lichts) in goede originele staat 37x23x10cm. en 29x35x35cm.
Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.
Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.
Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.
Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.
Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G
Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.