Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.
Vier oude/antieke klepkannen 19e-20e eeuw in goede staat 18-28cm.
Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.
Oude camee-schelp lamp met voorstelling ca. 1900 20xø12cm. Cond.: G
Drie oude miniaturen 19e-20e eeuw 1x met houten ovale 19e eeuwse lijst met gravure, 1x ovaal reproductie putti met ivoren lijst en 1x reproductie Italiaanse stijl met houten lijst 11-17cm. Cond.: G
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.
Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding en veldbloemdecor. In zeer goede staat 42-55cm. Cond.: G
Oude bronzen hanglamp 4-lichts met 3 glazen kapjes in bloemvorm en 1 geslepen glazen bol 20e eeuw 52x44cm. Cond.: G
Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding. Bij 1 missen de handgrepen 45-53cm. Cond.: R-G