This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Beddekruik, 18e eeuw
Starting price 40 EUR

Tinnen waterkruik ca. 1800 in goede originele staat 31xø9cm.

Chinese bedelketting
Starting price 40 EUR

Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.

Dienblad, inleg
Result: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G

2 Kistjes
Starting price 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

5 Trechters
Starting price 35 EUR

Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.

Scheerset
Starting price 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat

3 Delen koper
Result: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x kopergeslagen jardiniere 19e eeuw 25x50x21cm., 1x koperen houtbak 19e eeuw 32xø46cm. en 1x trechter 19e eeuw 22xø21cm. In goede originele staat

2 Blikken
Result: 85 EUR

Twee vooroorlogse blikken; 1x Droste Cacao Haarlem Holland (oxidatie) 29x18x18cm. en 1x IJsbonbons confectionery ca. 1900 (Jugendstil) oxidatie 26x18x18cm. Cond.: R

Pors. barometer met beeldje
Starting price 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Bureaulamp groen
Starting price 30 EUR

Vervallen uit veiling

2 Bronzen kandelaars
Result: 35 EUR

Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

Wereldbol
Result: 80 EUR

Franse papieren wereldbol met gietijzeren bewerkte voet ca. 1880, gemaakt door Girard Barrere Paris. Beschadiging bol 59xø30cm. Cond.: R

Vergulde briefopener
Starting price 320 EUR

Vergulde bronzen brievenopener 19e eeuw met Napoleon, gesigneerd C. de Franoz in goede staat 27cm.

5 Pistolen
Result: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Brander
Starting price 15 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Theeketel + houder
Starting price 30 EUR

Messing theecomfoor ca. 1900 met rieten handvat in zeer goede staat 36x20x16cm.

4 Chinese zijde figuren
Starting price 30 EUR

Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.

Emaille doosje
Result: 15 EUR

Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.

Sluitgewichten
Result: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G

2 Houten dienbladen
Result: 40 EUR

Twee houten presenteerbladen met koperen banden; 1x mahonie en 1x eiken (19e-20e eeuw) 52-60cm. Cond.: G

Wijwater emmer
Starting price 60 EUR

Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G

2 Bronzen wandluchters
Result: 50 EUR

Twee oude bronzen 3-lichts wandluchters 20e eeuw, naar oud voorbeeld (in barokstijl). In goede staat 28x26x18cm.

Pijp
Starting price 25 EUR

Antieke porseleinen tabakspijp met reewildvoorstelling, ca.1900. (haarscheur in pijpekop. 57x7x4cm., Cond.:R

Bronzen vijzel
Starting price 25 EUR

Oude zware bronzen vijzel met 16e eeuwse Latijnse opschrift (anno 1594), maar uit de 20e eeuw. In goede originele staat 11x15x13cm.