This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

Art Deco haardscherm
Starting price 30 EUR

Oud kopergeslagen Art Deco haardscherm ca. 1930 in goede staat 77x58cm.

Koperen haardscherm
Result: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Result: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

20 Sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

Wijnkist, drakenmotief
Result: 30 EUR

Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G

IJzeren pot, 3 tangen
Starting price 20 EUR

Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Result: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Tiffany lampje
Result: 60 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 35xø19cm.

Tiffany lamp, vlinder
Result: 35 EUR

Oude Tiffany stijl lamp in de vorm van een vlinder 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x17x10cm.

Art Deco dekseldoos
Result: 15 EUR

Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G

Bureaulamp
Result: 35 EUR

Moderne bureaulamp (nieuwwaardig) in Art Deco stijl met messing voet en groen-glazen kap in goede staat (21e eeuw) 38x26x40cm.

Zakhorloge, hanger
Result: 35 EUR

Bronzen zakhorloge standaard met twee putti ca. 1890 in goede originele staat 15x7x11cm. Cond.: G

Parelmoer kaartenhouder
Starting price 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

2 Tiffany lampen
Result: 150 EUR

Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.

Kroonluchter
Starting price 50 EUR

Grote metalen kroonluchter met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 93xø100cm. Cond.: G

Mariabeeld, gips
Result: 20 EUR

Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G

Kunstwerk, Gadachik
Starting price 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

14-Delige lexicon kunstboeken
Starting price 40 EUR

Prachtige 14-delige lexicon over diverse schilders en stromingen in goede staat. bevat vele foto's. Franstalig "Chefs D'oeuvre de la peinture" Cond.: G

Bijbel, Vorden 1832
Result: 70 EUR

Hollandse bijbel uit 1826 van de Nederlandse Bijbelcompagnie te Amsterdam J. Brandt en zoon, P. den Hengst en zoon en de wed. F.G. Onder de Linden te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1826. Met orig...

Statenbijbel 1643
Starting price 900 EUR

Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...

Boek, Frans Masereel
Starting price 50 EUR

Boek over Frans Masereel met houtsnede door Roger Avermaete. In zeer goede staat 30x34cm.

Doos boeken
Starting price 25 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G