This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Miniaturen, ivoren lijst
Result: 40 EUR

Twee oude miniaturen met ivoren en parelmoer lijsten 20e eeuw in goede originele staat 10x8cm. en 8,5x10,5cm.

Miniatuur portret
Result: 85 EUR

Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.

2 Koperen lijsten
Result: 75 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse koperen lijsten in Louis Quinze stijl ca. 1880. In goede originele staat 17-23cm.

Miniatuur portret
Starting price 180 EUR

Geschilderd miniatuurportret op ivoor ca. 1800 met bronzen omlijsting in goede staat 16x12cm.

Miniatuur portret
Starting price 225 EUR

Portret in schildpadlijst 19e eeuw in redelijke staat (gelijmd) 9x11cm.

Miniatuur portret
Starting price 175 EUR

Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.

Kerst-stal met beelden
Result: 100 EUR

Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.

2 Koperen kandelaars
Result: 50 EUR

Paar antieke koperen kaarskandelaars in goede originele staat 23cm.

2 Benen figuren
Starting price 75 EUR

Twee oude Japanse benen okimonos 1e helft 20e eeuw; 1x man met zwaard en 1x man met mand en vis (gesigneerd), in goede staat ca. 8cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.

Benen dekselpotje, kat
Result: 50 EUR

Oud benen dekseldoosje met kat op het deksel (handgesneden) en muizen rondom 5xø4cm. Cond.: G

Benen uil, meetlint
Result: 115 EUR

Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.

Benen sculptuur, muizen
Starting price 60 EUR

Oud benen zoutvaatje, voorstellend 3 muizen met schaal, handgesneden 4xø3cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Indonesische fotolijst
Result: 40 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Flesje
Starting price 30 EUR

Oosterse messing plated flacon (gevuld met witte substantie) 20e eeuw, stop mist 16,5x10x2,5cm. Cond.: R

20 Smeedijzeren sleutels
Result: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-24cm.

Kolenkit met schep
Starting price 40 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Messing vonkenscherm
Result: 25 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

Kolenbak
Result: 60 EUR

Oude kopergeslagen kolenkit met figuren-, en interieurdecor 20e eeuw in goede staat 50x55x38cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Result: 45 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-190cm.

Haardplaat
Starting price 60 EUR

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R