Twee grote bronzen kerkelijke kaarskandelaren met kaarsen. 20e Eeuw. Afmeting: 188 cm / 110 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vergulde Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse messing Neo-Gotische kerkelijke kandelaar. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee decoratieve oude bewerkte bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse schellak gepolitoerde likeurkist, zonder inhoud. Afmeting: 18 x 22,5 x 15 cm. In zeer goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos op bolpootjes. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten theekist. Vogelaugen furnier. Barok vormgeving. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.