Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G
Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G
Negentiende eeuwse messing kaarskandelaar met 3 voorstellingen op voet, heilig hart, cherubijnkop en Joodse voorstelling met klauwpoten. 62cm. Cond:G
Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G
Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G
Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G
Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G