Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R
Oude oosterse kris en mes in lederen schede 20e eeuw, in goede staat 39-40cm.
Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G
Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G
Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
19e Eeuwse merklap in mahoniehouten lijst. 60x42 cm.In goede staat.
Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G
Negentiende eeuws veenwerkers kasboek, originele bans, in goede staat 3x20x26cm. Cond:G
Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G
Zeventiende eeuwse antiquarisch journaal door Willem Cornelisz Schouten van Hoorn, Amsterdam 1658 (incompleet/ beschadigd) Cond:M/R 14x18x1cm.
Drie antiquarische pamfletten Duitsland, Chineser Reisen Lepzig 1725, originele kaften(beschadigingen) 20x16,5cm. Cond:R
Duitse antiquarische Almanac door William Hanemanns, prognostic dec. 1703, met vele gravures in medaillin vorm, originele band 15x5x6,5x1,8cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws antiquarisch boek, tooneel decoratief, met op steen getekende platen, dichtelijke bijschriften, eene levensschets 1845 door E. van Ernst Koning, lichte vochtschade 26x35x1cm. Cond:R
Negentiende eeuws atiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G
Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G
Vier antiquarische boeken Duitsland, 4 maal mithridates, allgemeine Sprachenkunde Berlin 1809-1806, originele banden , licht beschadigd 19cm. Cond:R/G
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Acht antieke bijbels, 18e en 19e eeuws met messing en zilveren sloten, 14-20cm. Cond:R
2 Duitse Antiquarische boeken 19e eeuws, Heilige schrift alten und neuen testament en Druck un verlag Ernst Kaufman Lahr Baden. 7x32x43 Cond. R/G.
Twee Italiaanse boeken, Aldo Rossi La Conica e Cultre caggetiere, en Esercizio formale 1979 30,5x21,5cm Cond:G
Oude Perzische brief met oiginele enveloppe, geschreven door, of aan een Sultan, ingelijst in goede staat 44x30cm
Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...
Zwaar vergulde bronzen tafellamp Athen met amor geheel staand op marmeren voet 20e eeuws 42cm Cond.G.
W.Coup of Caup? kopergeslagen en geëmailleerd stilleven met fles 1930-1970, kleine beschadiging linksonder 50x36cm Cond:R/G
Oud reclamebord omstreeks 1950 Gorf Kina Frisdrank, A Meiresonne (België) opwekkend verfrissend, stimulant rafraichissant Smeets/ Grymonprez 55x34,6cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Twee grote vooroorlogse kruideniers voorraad blikken, van Nelle koffie, v Rossums poorsters toeback, beide bedeukt, 37x42x29cm. 29x50x33cm. Cond:M/R
Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G
Antiek gestoken walnoot met figuren decors Oosters in goede staat 4,5x3,5cm
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Antieke Hollandse messing Barok kaarswand kandelaars, omstreeks 1900 in goede staat, losse wandbevestiging, 40x36x30cm Cond:G
Drie delen 19e eeuws ivoor, bestaande uit een opengewerkt stopflesje, een prikvormig voorwerp en houder en een houder met schroefdraad. 4-7 cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Antieke opiumweegschaal, gemaakt van been hout en koper 40cm. Cond:G
Antieke messing passer Nonius eenheden, omstreeks 1900 in originele houten cassette, passerset Widuwa omstreeks 1930, in goede staat 17,5x27,5cm.
Grote oude grenenhouten gestoken speculaasplank, 20e eeuw in goede staat 100x27cm Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde receptie bel, toonbankbel, met geitenkoppen, Cond:G
Zes Italiaanse soldaten op Carreramarmeren voet, in goede staat 20-22cm Cond:G
Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met handbeschilderde porseleinen kop, hertendecor, verder gemaakt van hoorn en hout in goede staat 70cm Cond:G
Antieke vergulde messing hanglamp 4 lichts omstreeks 1900 met drie glazen kappen en prismen glas, Louis seize stijl 74cm Cond:G
Houten decoratieve reclame pop met krijtbord, 2e helft 20e eeuw, 105cm. Cond:G
Vooroorlogse kopergeslagen paraplubak, met pauwdecor in goede staat, 82cm Cond:G
Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G
Drie vooroorlogse bestekcassettes, 12 messen met ivoor, 9 gebaksvorken, 12 lepels(plated) 18-37cm. Cond:G
Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm
Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G
Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G
Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met onyxzuil, gerepareerd, en barst, beschilderd glazen reservoir, 56cm. Cond:R
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G
Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G
Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.
Antieke roodkoperen ketel op origineel comfort, omstreeks 1860 in goede staat 40x28x20cm. Cond:G
Antieke eikenhouten heilig kruis, 19e eeuws of ouder, 18cm. Cond:G
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G
Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat
Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G
Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G
Prachtige antieke Jugendstil tafelschaal op hoge voet, messing met goren glazen binnebak, omstreeks1900, in goede staat 33xø27cm.
Twee antieke kopergeslagen wandborden, 1 18e eeuws of ouder, en een 19e eeuws, tekstí versleten, 43-64cm. Cond:G
Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm
Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.
Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm
Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G
Zeldzame antieke tafelnaaimachine Wellington Bradsburg en company limited. omstreeks 1880 met fabriek en gouddecor, in goede staat Cond:G 27x40x21cm
Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:R breuk in
Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R
Antieke plated tafelschaal bewerkt met guirlandes en met geslepen kristalglazen binnenbak, omstreeks 1900, licht bedeukt 26xø22cm. Cond:R/G
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porseleinen beschildering tussenstuk en vergulde messing ornamenten en bewerkte matglazen tulp 60cm Cond:G
Twee antieke verrekijkers omstreeks 1900(scheepvaart) van messing met leder, beide ongemerkt, in goede originele staat, met afsluitkap 53-60cm.
Grote oude Hollandse koperen kaarskroon in barokstijl Ca. 1900 55x75cm Cond. G.
Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.
Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws Louis seize stijl theestoof met intarsia en messing binnenbak, in goede originele staat 49x25x25cm.