Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met boulle inleg en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G
Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G