Drie aparte 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers, o.a. 1 kinderstrijkijzer. 9-14 cm., Cond.:G
Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.
Twee antieke oefendegens; 1x verbogen en 1x heft mist 106-108cm. Cond.: M
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
3-Delig tinnen moccaservies, bewerkt 1e helft 20e eeuw 7-22cm. Cond.: R
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G
Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.
5-Delige koffieset van messing o.a; Oosters tablet, 1 Daalderop koffiekan en 2 Jugendstil kannetjes en pot (1x ongemerkt). Hoort niet bij elkaar 12x26x17cm. Cond.: G
Parelmoer belijmde lepeldoos ca. 1900, stukjes missen 35x15x7,5cm. Cond.:M