Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen schotel met reliëf van draken. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Lot met antiek Zwitserse metalen/messing bellen voor vee. Circa 1900. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Groot lot Duitse penningen Ettlingen Fur Besondere sportliche Leistungen. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Grote trommel + stokken. Merk: Peace. Afmeting: 35 x Ø 56 cm. In zeer goede staat.
Antieke (plated) fruitschaal met kristalglas. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Twee delen divers. 19e Eeuw. 1x Mahoniehouten theekist. 1x Pendule van mahoniehout met stil uurwerk. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Antiek keramieken tazza met messing + persglazen schaal. Circa 1900. Enkele chip mogelijk. Afmeting: H 33 cm x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke ventilator van bakeliet. Gemerkt Kalorik Belgium. Gerestaureerd in originele kleur. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm.
Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse plated trompet in koffer. J. Gras - Lille. Afmeting: 53,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tabaksdoos van messing met gravures en spreuken. Slijtage. Afmeting: 4 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Groot geweven wandkleed/gobelin. Voorstellende een fantasie landkaart. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 135 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Indiase dekseldoos, beslagen met messing. Octagonaal. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse naaidoos met bandintarsia. Louis Philippe. Wortelnoten. Circa 1860. Afmeting: 15 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke achter-glas-beschilderingen in lijsten. Ter nagedachtenis van echtvereniging. Afmeting: H 100 x B 87 cm. In goede staat.
18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.
Grote neo gotische wand-olielamp van messing, met rood glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 45 x 60 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.
Lot met zes diverse oude/antieke hanglampen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...
Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.
Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse wandplaquettes met reliëf van messing leeuwen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee porseleinen olielampen in Louis Seize-stijl. Met koperen guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Lot met verguld bronzen kastenbeslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
2x 18e - 19e Eeuwse Duitse steengoed kruik, nr. 5. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.