Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.
Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.
Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.
Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Lot met vijf houtgestoken sigaren/dekseldozen. 20e Eeuw. Onder meer: Willem II. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke plated + tinnen schenkkannen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiquarische boeken. 1x Dertig verzen van Gerrit Achterberg. 2x Oldenzaal in oude ansichten, deel 1 + deel 2. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.
Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke hardhouten gestoken Oosterse figuren. 1x Oosterse man met korenaren. 1x Waterbuffel met kinderen. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.
Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Prachtige plated en vergulde art nouveau schenkkan, met Louis Seize decoratie. Bodemmerk met adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal van ijzer, met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 48 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. 2x Groot van notenhout met messing. 1x Klein, van messing. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee vergulde design tafellampen. Mogelijk Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén lampenkap mist. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollandse bijbels met prenten, oude + nieuwe testament. Afmeting: 37 x 7 x 30 cm. / 37 x 9 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke haardset van messing + vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 23 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse jugendstil kapstok van eikenhout, met driemasters en spreuk 'Oost West thuis best'. Circa 1900. Afmeting: 37 x 106 x 20 cm. In goede staat.
Lot met drie munten, waaronder één van zilver. Unsol Peru 1893 + 1x Bleiensteinse duit 1819 + Duit Zeeland in 1793. In goede staat.
Twee jaren '30 houten boekensteunen met polychromie. In de vorm en kleuren van 'De Stijl'. Afmeting: 12 x 11 x 16 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.
Antieke Taconis Maja asbak. Originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken Indische textiel stempel. Afmeting: 7 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke blakers van messing + vier dovers. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
4x Chinese sgraffito bewerkte zaden met diverse decors. En één cloisonné ring met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.