This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Kompas in foedraal (Augsburg)
Starting price 550 EUR

17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.

Dressboy
Starting price 60 EUR

Decoratieve dressboy van messing. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Starting price 450 EUR

Antieke Groninger bakbarometer van mahoniehout. J.M. Pagani. Circa 1780. Oudere restauratie. Afmeting: L 137 cm. In redelijk/goede staat.

Jaroslav Mach gitaar
Starting price 1.000 EUR

Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse piedestal met putti
Starting price 60 EUR

Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, 1820
Starting price 1.500 EUR

Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.

Groot kruis van gietijzer
Starting price 100 EUR

19e Eeuws groot Frans kruis. Geheel versierd met rozenkrans en korenhalmen. Afmeting: 150 x 75 x 2 cm In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 150 x 86 x 5 cm. In goede staat.

2x Kruis van gietijzer
Starting price 80 EUR

Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen. Frankrijk. 1x Met corpus Christi en met twee biddende engelen aan de voet. Afmeting: 105 x 60x 3 cm. 1x Opengewerkt kruis. Afmeting: 110 x 65 x 3 cm. In goede staa...

Groot kruis van gietijzer
Starting price 120 EUR

Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Starting price 150 EUR

Groot massief gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis is geheel versierd met rozen. Afmeting: circa 150 x 81 x 13 cm. In goede staat.

Jardiniere (Frankrijk)
Starting price 400 EUR

Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen tazza
Starting price 250 EUR

Bronzen tazza met puti en kobalt blauw porseleinen schaal, op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 40 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaar, H 170 cm.
Starting price 100 EUR

Twee zeer grote smeedijzeren kerkelijke kaarskandelaren. Vijf-armig. Afmeting: 170 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Starting price 2.000 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.

Must de Cartier parfum in houder (30 ml. )
Starting price 60 EUR

Must de Cartier parfum in houder. Inhoud: 30 ml. Ref. Nr.: 69315130. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren kachel
Starting price 250 EUR

Oude gietijzeren kachel, versierd met guirlandes. Voorzien van merk of tekst 'Lent - Moyen - Vif'. Afmeting: 66 x 56 x 40 cm. In goede staat.

2x Bronzen olielamp, 1835
Starting price 300 EUR

Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse spiegeltelescoop in kist
Starting price 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.

Twee pronkvazen, H 47 cm.
Starting price 100 EUR

Twee historisme pronkvazen met mondgeblazen glas. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG)
Starting price 800 EUR

Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.

Majolica jardiniere
Starting price 150 EUR

Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Heilig kruis onder glazen stolp, H 65 cm.
Starting price 150 EUR

Groot plated Heilig kruis onder glazen stolp, met Corpus Christi en Heilig hart. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke 9-lichts kroonluchter van messing met kristalglazen pegels. Circa 1900. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.