Oud handgeknoopt tapijt (afkomstig uit Iran), Fijn geknoopt met diverse bloemmotieven. 207x310cm.,m Cond.:R/G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 314x208cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 190x100cm.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt in het midden rood van kleur met medaillons, rand diverse kleuren. 251x159cm.,m Verkeerd in nieuwstaat.
Grote handgeknoopte pers met mooi bloemdecor en een groot medaillon in het midden. 233x335cm., Cond.:G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rode kleuren, rand met diverse medaillons, 265x185cm., Verkeerd in nieuwstaat.
Oud Perzische handgeknoopte kleed in rood/blauw tinten 191x137cm. Cond.: R
Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G
Oud Perzische handgeknoopte kleed in bruin/creme tinten 88x157cm. Cond.: R
Twee prachtig kleine tapijten handgeknoopt, rood met geel en medaillons 95x63cm., en rood met camel met drie medaillons 94x63cm., Cond.:Nieuwstaat
Handgeknoopt Perzisch tapijt met zes medaillons in het midden. 128x78cm., Cond.:G