Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G
Groot oud handgeknoopt Perzisch tapijt van goede kwaliteit, fijn geknoopt met diverse motieven en een medaillon in het midden. 328x224cm.
Grote handgeknoopte pers met mooi bloemdecor en een groot medaillon in het midden. 233x335cm., Cond.:G
Oud handgeknoopt tapijt (afkomstig uit Iran), Fijn geknoopt met diverse bloemmotieven. 207x310cm.,m Cond.:R/G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt in het midden rood van kleur met medaillons, rand diverse kleuren. 251x159cm.,m Verkeerd in nieuwstaat.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 190x100cm.
Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood met camel kleur in het midden met medaillons en rand met vakverdeling met stermotief. 267x185cm., mCond.G
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rode kleuren, rand met diverse medaillons, 265x185cm., Verkeerd in nieuwstaat.
Groot meerkleurig Perzisch handgeknoopt tapijt in goede staat 200x300cm. Cond.: G
Oud Oosters handgeknoopt Kelim kleed, roodbruin/bruin/oker/creme in goede originele staat 220x137cm.
Twee handgeknoopte Perzische tapijten , een rood kleed met groot uitlopend medaillon met in de rand bloemen, 120x70cm., en een bidkleed met rode en blauw/groene omranding. 97x64cm., Cond.:G
Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in diverse kleuren, in redelijke staat 147x94cm.
Twee prachtig kleine tapijten handgeknoopt, rood met geel en medaillons 95x63cm., en rood met camel met drie medaillons 94x63cm., Cond.:Nieuwstaat
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G
Oud handgeknoopt tapijt, Hamadan, rood-blauw van kleur met bloemmotief. 90x68cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur, in het midden zeven medaillons en de rand met diverse medaillons in vakjes. 75x122cm., Cond.:G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met diverse medaillons. 120x80cm., Cond.:G
Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G
Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G