Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR
Kavel van 5 zilveren Chinese munten o.a: trade dollars en 3 herinnerings dollars Cond.: ZFR
Grote Duitse zilveren (925/000) penning, ca. 276gr. (zilver) Cond.: ZFR
Gouden dukaat Koninkrijk Holland onder Lodewijk Napoleon, 2e nieuwe type anno 1809 (kleine klemsporen) Cond.: PR
Zilveren Philipsdaalder type 1 Gelderland Hertogdom anno 1557.
Drie diverse zilveren munten/penningen: België, Costa Rica en Rusland
Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR
Kavel van 14 zilveren diverse munten o.a: Litouwen, Tunesië, Malta en Hongarije Cond.: FR-ZFR
Bijzonder en zeldame antieke muntweger voor 1/2 en hele gouden sovereign, gekeurd en gemerkt Harrison
Zes zilveren dubbeltjes (10 cent) Koning Willem III, verschillende jaartallen (geen duplicaten) 1881-1890
Kavel van 10 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR
Kavel van 6 Chinese bronzen munten Pao Yuan 1038-39 Cond.: FR
Kavel met 18 diverse zilveren munten, Nederland + Ned. Indië vanaf 1906 t/m 1945.
Zilveren Generaliteitsgulden Gelderland, overslag 1786/1765, Cond.: PR
Kavel van 6 oude munten en penningen: 1x Hollandse Roode Kruis Bloedtransfusiedienst door Koninklijk Begeer Voorschoten en 4x terracotta Böttger Meissen penningen uit 1921 Duitsland 2,2-ø5cm. Cond.: G
Kavel van 7 zilveren munten (16e eeuw Ottomaans Turks, Mohammad Bin Murad), diverse jaren Cond.: ZFR
Kavel van 8 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR