Oud poppenhuis met accessoires, omstreeks 1940 vol met diverse meubelen tapijt tv etc. 50x60x26cm. Cond:G
Twee oude Duitse vooroorlogse blikken speelgoed vogels, 1x zingende vogel met bewegende kop en vleugel(hapert soms), 1x rijdende eend, beide gemerkt 15-17cm. Cond:R/G
Roco H0 4157 B, BR 1100, lichtgroene kleurstelling, bedrijfsnummer 1101 in originele doos en in goede staat.
Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G
Leuke 19e eeuwse gelakte poppenwagen met originele beschildering met lederen kap, porseleinen grip, in goede staat 73x75x29cm.
Doos met antieke houten blokken, en een houten kistje met lade en schuiven, omstreeks 1930. Cond:G
Zeldzame vooroorlogse poppen nerts jas, in goede staat 26x35cm.
Twee blikken dozen met antieke knikkers, omstreeks 1920 19-23cm. Cond:G