Lundby poppenhuis met vier kamers, diverse meubelen, accessoires en lundby auto, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 41x67x25cm
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G
Oude Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr 390/N DRGM 246/1 met gelede lichaam, mohair pruik, bloedkoraal ketting, antieke hoed(chipje ooghoek) 61cm Cond:R
Grote oude Duitse Armand Marseille pop met porseleinen hoofd, nr 990/13 met groot papier mache lichaam, slaapogen en open mond 62cm.Cond;G
Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G
Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen Heubach koppelsdorf pop nr 320/8 met papier mache lichaam, slaapogen, in goede staat 63cm.
Antieke Duitse porseleinen flora Dora pop, met lederbalg lichaam, porseleinen onderarmen en kleertjes 42cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
Poppenhuis vol met meubelen, twee gevels, ooievaar met nest tussen de twee gevels, houtfineer dak, eigenbouw/landhuisstijl 40x48x32cm Cond:G
Eigenbouw kerstmis poppenhuis met diverse kerstfiguren, meubels, accessoires, rendieren etc 2e helft 20e eeuw, in goede staat 44x42x28cm Cond:G
Aparte oude Duitse porseleinen jongenskarakter pop met geschilderd haar, alleen nr 3-11, slaapogen, papier mache lichaam, doopkleed 43cm. Cond:G
Groot lot oude poppen. o.a. celluloid, papier mache, stof etc. omstreeks 1930-1960, 6-20cm. Cond:G
Twee oude Duitse celluloid poppen, 1 maal schildpad Inge nr25, en negeroide meisje Celba nr 35/36, beide in goede staat 22-33cm
Grote oude porseleinen pop Tanagra Perle-Depose Paris nr 12, 20e eeuw, met papier mache lichaam, porselein spikkels in gezicht, 66cm. Cond:G
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop A.M 1907/3 met gelede lichaam(onderbenen niet origineel) 46cm. Cond:G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G