Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.
Lot oud antiek blikken trein speelgoed 50er jaren o.a. Fleischmann, Hornby, Bing, USA Lock, grote spoorbrug (ongemerkt) (station Bing, spoorwegovergang Bing + vele rails 9-80cm Cond:R/G
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G
Antieke Kathe Kruse pop omstreeks 1930 met stoffen lichaam en hoofd van papiermache (lichte beschadigingen hoofd) 51cm Cond:R