Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.
Oude retro poppenwagen van hout en leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x51x25cm.
Kavel van 3 oude speelgoedauto's 60-er / 70-er jaren: 1x grote blikken Jaguar E-Type cabriolet (ongemerkt), Cond.: G, 1x Mercedes 220 SE Dinky Toy (bespeeld, 1 band mist) en 1x Chevrolet impala Police...
Vier delen oude Dinky Toys speelgoed (legeruitvoering): 1x Croft Mighty Antar met transporter en Century tank en 1x 3-ton Army wagon. Bespeeld en verfslijtage 11-33cm. Cond.: R-o
Twee delen oud blikken speelgoed: 1x blikken schommelpaard met clown (mechaniek) ca. 1950 gama (lichte oxidatie) en 1x Japanse vrachtauto ca. 1960 15-16cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse papier mache Sonneberg pop ca. 1930 (nr. 3066) met mohair haar, "mama" en slaapogen, in goede staat 66cm.
Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R
Oud Chinees Mahjongg spel in houten beschilderde kist 20e eeuw van bamboe (en been?) 17x19x26cm. Cond.: R-G
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Oude Duitse mechanische blikken vliegtuig-draaimolen ca. 1950 U.S. Zone met mithografie in goede staat 30xø45cm.
Zeldzame kleine blikken Droste chocolade kinder-spaarpot (spaarautomaat) ca. 1910. Bevat gebruikerssporen maar geen deuken 14,5cm. Cond.: R
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe (en ivoor?) 15x28x7cm. en 17x24x9,5cm. Cond.: R-G
Oude blikken Wilesco stoommachine en slijptol in originele doos en in goede staat 8-27cm.
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 33x14x6cm. en 5x27x14cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been etc. 22x32x4cm., 17x36x4,5cm. en 15x23x10cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G
Vier oude Chinese spelen: 1x The Tile Game en 3x Mahjongg o.a van hout en kunststof 2e helft 20e eeuw (in koffers) 48-52cm. Cond.: R-G
Kavel van 9 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid en porselein 13-23cm. Cond.: G
Vijf oude Chinese Mahjongg spel-delen ca. 1930 en later: 3x set of racks en 2x spel Mahjongg van hout/kunststof 32-42cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 14x10x23cm. 24x17x9cm. en 14x21x9cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en kunststof 15x25x7cm., 16x25x14cm. en 15x15x23cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 14x21x8,5cm., 9x22x15cm. en 13x20x10cm. Cond.: R-G