Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Fatou, 1993/1994 met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.66cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Demba, a boy from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., In goede staat.
Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Dinky Toys BEV Truck meccano Ltd, 1x Nr. 420 + aanhanger meccano Ltd, 1x Bedford meccano Ltd, 1x Austin meccano Ltd, 1x motor met zijspan meccano Ltd en 1x auto met meg...
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop 1992/1993 genaamd Pemba a boy from the USA, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., Cond.:G
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...
Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R
Drie oude Duitse celluloid poppen: Schildpad 46 ca.1950, Schildpad 45 ca.1930 en Schildpad 32 ca.1930. Allen in goede conditie.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga a girl from USA 1992-1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat. L.56cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga, a girl from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.53cm., In zeer goede originele staat.
Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R
Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G
Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G
Kavel diverse porseleinen poppen 20e eeuw; 2x kopie Kammer & Reinhardt, Simon en Halbig 117 (pop en buste + hoofd), 1x Buste Inge, 1x Buste gemerkt W en 1x los hoofd. Tevens diverse hoedjes etc. Cond....
Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G