Brawa H0 0203, E-lok DB 142 255-9 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0406, Diesellok DB 219 137-7 (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0411, Diesellok DB 234 304-4 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0412.3 , Diesellok 234 630-2 "Krupp" met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0201, E-lok DR 242 089-1 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22447, Diesellok DB 217 012-4 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0, E-lok E05 002 met doos van Trix H0 trainer in goede staat.
Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB 140 854-1 met originele verpakking en in goede staat.
Gutzold H0 33200, Diesellok BR 119 111-3 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22726, SBB CFF FFS, Re 460 042-5 met originele verpakking en in goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...
Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...
Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.
Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm.Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo n...
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Popje, allbisque, Duitsland ca, 1910. Lengte 17 cm.Twee porseleinen popjes, allbisque. lengte 15 cm. Een jongetje en een meisje. Celluloid popje, Schildpad, Duitsland ca. 1930, lengte 13 cm. Samen met...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Porseleinen pop, A. Lanternier. Frankrijk ca. 1910. Ze heeft prachtige kristallen paperweight ogen, haar originele pruik en antieke kleding. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. De k...
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.