Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.
Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G
Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.
Drie dozen oud blikken spoorweg speelgoed, spoor 0, hoofdzakelijk rails, Hornby, buffers spoorwegovergang 33-51cm Cond:R
Vooroorlogse Armand Marseille porseleinen pop, 990 A.M. 12, met slaapogen en mohair pruik, en babylichaam 5,5cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse waskop pop met glazen ogen en gemodelleerd haar, stoffen lichaam houten onderarmen en benen, 65cm. Cond:G
Poppenhuis/landhuis met veranda, diverse meubelen, accessoires en popjes, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x48x32cm Cond;G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, tussen 1930-1970, Inge, twee keer Bärbel, Hans, 33-48cm. Cond:R/G
Doos met Engelse blikken spoortrein speelgoed, Hornby, oa. rails, kraanwagen, melkwagen, spoorwegovergang, seinhuisje etc. bespeeld, 10-15cm. Cond:R/G
Doos met Engels blikken spoortrein speelgoed, Hornby, o.a. treinrails, lok en kolentender, pullman wagon, bagage wagon, veewagen, licht bespeeld 16-25cm. Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen pop nr 98/14, toegeschreven aan Hertel Schwab, met open neusgaten en beweegbare tong, baby lichaam, onderbeen heeft vlek. In goede staat 63cm. Cond:G
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Groot fachwerk cottage, penter en Brass Shop(koper en tin winkel) vol met meubelen, tin en koper miniatuur, met strodak, eigenbouw 20e eeuw met verlichting 73x76x48cm
Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...
Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...
Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G
Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G
Poppenhuis/kelder met trappenhuis en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw Kopie Sara Rothe huis, 44x38x56cm Cond:G
Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm
Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...
Zeer groot 3 delig parfumerie, schoonheidssalon, schoonheidssalon poppenhuis vol met dure parfums(originele doosjes erbij) met verlichting, vitrines galerie met trap, meubels, make up etc eigenbouw. 2...
Antieke Franse S.F.B.J. nr 301 porseleinen pop met gelede armen, slaapogen, oorlelgaatjes, oude kleertjes(geen pruik)en strohoed, 60cm. Cond;G
Vooroorlogse Duitse Käthe Kruse pop, nr 1 1195, met echt haar, en stoffen lichaam,1 naad, 50cm Cond:G