Duitse stoommachine ca. 1900 met messing. Originele brander en schoorsteen op houten voet. Vermoedelijk Marklin of Doll. In goede originele staat 29,5x15x12cm.
Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G
Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.
Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...
Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Minou,1995, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat, L.66cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Tara, the bare foot children series, 1987, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.66cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lowa, 1994, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.73cm., in zeer goede staat.
Oude Duitse porseleinen pop van Armand Marseille Nr. 390 DROM 246/1 A 6.5M. Met geleed lichaam en slaapogen 59cm. Cond.: G
Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...
Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R
Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...
Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd, Toni van de prairie children from Americas Heartland Collection 1987, met originele doos, kleertjes en certificaat, L.58cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takumi a Cheyenne girl in originele doos, met certificaat en originele kleertjes. L 63cm. Cond.:G
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.