Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G
Pop met bisquit porseleinen beschilderd hoofd ca. 1910. Open mondje, boven 4 tandjes, slaapogen en in de nek gemerkt 3200.
Pop, Armand Marseille ca. 1900 met porseleinen hoofd, geleed lijf, open mond met 4 tandjes en slaapogen. Gemerkt in de nek 370 AM Dep made in Germnay L.: 76cm. Cond.: G
Grote antieke kinderwagen met kap (licht beschadigd) en porseleinen handgreep met originele beschildering. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. Wielen en bladveren in goede staat 125x113x50cm. Cond.: G
Duw kinderwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem. Originele beschildering, met leer bekleed 57x99x33cm. Cond.: G
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Vier modelauto's van ERTL, schaal 1:18; 1x Jaguar XK-120 (1948), 1x Mercedes Benz 190SL, 1x Chevrolet Corvette Convertible, 1x Chevrolet Corvette Stingray (1963).
Negen modelauto's van Bburago, schaal 1:24; 1x Citroen T.A. 15 CV, 1x Jaguar XK 120 (1948), 1x Ferrari 250 LM, 1x Ferrari GTO (1984), 1x Toyota Celica, 1x Bugatti Atlantic (1936), 1x Mercredes SSK bl...
Twee modelauto's van Maisto, schaal 1:18; 1x Mercedes Benz 280SE (1966), 1x Mercedes Benz 300S (1955).
Oude stoomwals van metaal (functioneel met brander) "Old Smokey" 2e helft 20e eeuw 21x33x15cm. Cond.: G
Papier mache jongenspop ca. 1920, onduidelijk gemerkt met stoffen lichaam, papier mache armen en benen, slaapogen en "mama-mechaniek". Open mond met 2 tandjes, gekleed in grote jurk met capouchon L.: ...
Schaalmodel van 1:18 van ERTL van de Austin Healey 3000 Roadster. Zeldzaam model. Model is in erg goede conditie.
Tien modelauto's van Bburago, schaal 1:24; 1x Ferrari 308 GTB "9148", 1x Ferrari BB 512, 1x Ferrari 250 GTO (1962) "1510", 1x Ferrari 250 Testa Rossa, Ferrari Testarossa (1984), 1x Porsche 924 Turbo, ...
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt "Jaucke", Rinus Morsink Het poppenmobiel De Meern. Stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen L.:74cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1930, onduidelijk gemerkt. Stoffen lichaam met "mama-mechaniek", slaapogen, open mond met 2 tandjes L.: 57cm. Cond.: G
Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R
Papier mache jongenspop ca. 1930 Koenig en Wernicke 4108/8. Stoffen lichaam met "mama-mechanike", slaapogen en 2 tandjes L.: 48cm. Cond.: G
Vier modelauto's van Maisto, schaal 1:18; 1x BMW 850i, 1x BMW 325i Convertible (1993), 1x BMW 502 (1955), 1X Mustang Mach III
21 Modelauto's van Soldio, schaal 1:43; 3x Cord L 29 1929 (2x bruin/zwart, 1x geel/zwart), 3x Rolls Royce Phantom III 1939 (1x creme/wit, 1x zwart/wit, 1x grijs), 1x Mercedes 540K 1939, 1x Voisin Care...
Twintig modelauto's van Soldio, schaal 1:36 - 1:43; 2x Ferrari 250 GTO 1963 (1x rood, 1x grijs), 2x Chevrolet Corvette (1x rood, 1x geel), 2x Chevrolet Camaro (1x zwart, 1x rood), 2x Ferrari BB, 2x Fa...
Twintig modelauto's van Soldio, schaal 1:36 - 1:43; 4x Delage D8_120 1939 (1x bruin, 1x grijs/zwart, 1x zwart/wit, 1x rood/beige), 3x Packard 1937 (1x groen, 1x blauw/zwart, 1x rood), 2x Rolls Royce P...
22 Modelauto's van Matchbox "Models of Yesteryear", schaal 1:36 - 1:43; 3x Auburn 851 Supercharged Speedster 1935, 3x Hispano Suiza 1938 (2x groen, 1x blauw), 2x Stutz Bearcat 1931 (1x groen, 1x blauw...
Modelwagen van Franklin Mint 1:32 van de 1922 Ahrens Fox RK4 brandweerwagen. Auto is in goede staat.