Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.
Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Oude Chinese lakwerk bijzettafel 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschap in goede staat 56x70cm.
Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten met eikenhouten kussen-rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (met lades) 188x60x168cm. Cond.: G