Houtgestoken 19e eeuws opengewerkte tafel met druivenrankendecor (mogelijk huwelijk tussen poot en blad) 79xø41cm. Cond.: G
Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.
Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.
Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.
Vergulde halspiegel 19e eeuw met kroon (kroon beschadigd) 170x77cm. Cond.: R
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbankje 21e eeuw met zwarte stoffering in zeer goede staat 47x35x45cm. Cond.: G
Oosters teakhouten boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.
Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier voltaire van mahoniehout met goede stoffering in goede staat 118x80x71cm.
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Decoratieve beschilderde houten piedestal met marmeren bovenblad 2e helft 20e eeuw in 18e eeuwse stijl 108xø33cm. Cond.: G