Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.
Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...
Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Louis Seize stoelen in originele kleur en in goede originele staat 100x58x49cm.
Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Mahoniehouten Louis Quinze Hollandse vitrine opzetkast met afgeschuinde zijkanten, 3 lades en 1 deur. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat (porseleinkast) 210x135x50cm.
Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.
Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Hollands dubbelgebogen 18e eeuw wortelnoten op eiken kabinet (laag model) ca. 1780. Louis Quinze met bronzen beslag in goede originele staat. Minimale restauraties en fineerschade 228x183x64cm. Cond.:...
Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.
Grote Duitse 2-delige glaskast ca. 1800 met schuine hoeken, panelen en schappen. In goede originele staat 255x215x54cm.