Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oost-Duitse Ruhla berkenhouten schaakklok. In originele doos. Afmeting: 14 x 22 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met certificaat klokkenmaker Joure. Met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Zeldzaam Jugendstil Hollands platelen klokje met floraal decor. Circa 1915. Nummers, M.B. 597 RR. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil tafelklok met metalen zweepslag decor. Circa 1915. Junghans. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse geeboniseerde Franse kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Lenzkirch klokje met bronzen beslag, stil uurwerk. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Functie niet getest. Slingerveer kapot. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.