Vroeg 19e eeuwse Weense houtgestoken vergulde Cartelklok met touwtjes uurwerk, halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Lot antieke klok-onderdelen. Comtoises, regulateurs. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met spiegels en wekker. Afmeting: 135 cm. In goede staat.