Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. met meerminnen aan de zijkant . verf heeft betummen.. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.