Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
19e Eeuws Frans notenhouten gestoken tafelklok met achtdaags-uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans antiek Carrara marmeren klokkenstel met goudkleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Oude messing Swiza lantaarnklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met wekker. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen klok met muzikanten. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 29 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse kolompendule met boulle inleg, floraal, getorste zuilen, en messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Gave antieke Duitse notenhouten regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...
Antiek Engels uurwerk met snek. Circa 1900. Howard Bro's Liverpool & London. Afmeting: ø 20 cm x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Schwarzwalder wandklok met houten tandwielen, houten uurwerk, slagwerk op twee bellen, wekker functie. Zonder slinger en gewichten. Afmeting: 52 x 38 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Kuhschwanzpendel wandklok met bewerkte messing wijzerplaat en tinnen becijfering. Halfuur-slag op bel en spillegang. Afmeting: 26 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Compositie metaal, deels gebruneerd, deels verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Deukje achter in klokkast. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten pendule art nouveau met grote bronzen bel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Duitse Winterhalder Hofmeier geeboniseerde houten tafelklok met wekker op bel. Circa 1870. Afmeting: 34 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Groot lot horloge-makers onderdelen + uurwerken et cetera. In doos. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans pendulestel met klokkendraagsters en vazen. Compositie metaal en marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 -58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met kroon. Circa 1915. Afmeting: 85 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande klok. Circa 1820. J.E. Hidd Whitby. Met eiken en intarsia. Plated en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Wijzer weg. Functie ni...
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
Antieke Weense vergulde wandklok met kwartier-slag en speeldoos. Trekkoord. Circa 1840. Restauraties, beschadigingen. Afmeting: 61 x 59 x 20 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 x 42 x 16 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
Louis Seize vuurvergulde bronzen portaalpendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met Schotse jager met jachthoorn. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.