Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Neo Gotische messing belklok met druivenranken en figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met Schotse jager met jachthoorn. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Louis Seize vuurvergulde bronzen portaalpendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Grote Duitse Kieninger Biedermeijer-stijl notenhouten staande klok met bandintarsia. Met kwartierslag op acht gongstaven en seconden aanduiding. Juweliersklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 200 c...
60-er Jaren Jaeger LeCoultre Atmos klok. Nr. 90401. Gebruikssporen. Functies niet getest. Afmeting: 22,5 x 16,5 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...
Antieke Weense vergulde wandklok met kwartier-slag en speeldoos. Trekkoord. Circa 1840. Restauraties, beschadigingen. Afmeting: 61 x 59 x 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok met brons en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lenzkirch Aug. 1 Million 205246. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Eén deurtje mist aan zijkant. Afmeting: 31 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...
Duitse Biedermeier schilderijklok met drie maal slagwerk. Circa 1840. Figuren voorstelling met paardenkar en soldaat bij kerk. Schilderij heeft craquele. Slagwerk behoeft aandacht. Afmeting: 75 x 85 c...
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Gesigneerde Engelse geeboniseerde Bracket klok met snek. Circa 1800. Gesigneerd John Moore & Son Clerkenwell London. Met ankergang en slagwerk op bel. Strike/Silent functie. Slagwerk op vol uur. Afmet...
Antieke vuurvergulde bronzen Neo Gotische Charles Dix automaat pendule met glazen bronsspiraal. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Zeldzaam 19e eeuws Lenzkirch bronzen klokkenstel met twaalf porseleinen plaquettes (één beschadigd/scheur). Met figuren voorstelling. Gemerkt Lenzkirch Aug. Nr. 764270. Halfuur-slag op gong. Afmeting:...