Grote antieke Duitse notenhouten Grunderzeit regulateur omstreeks 1880 in goede staat 115cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G
Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, geaderd marmer met compositiemetaal, glazen inzetstukken bij vazen, Amour champetre par Guillot. 8 Daags uurwerk met veerophanging en halfuurslag(wi...
Staande klok met 31 daags uurwerk, messing slinger en gewichten. Functies niet getest 2e helft 20e eeuw 190cm Cond:R/G
Wortelnoten Warmink staande klok, met maanstand, staande op losse voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 194cm Cond:G
Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G
Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G
Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G
Franse Art Deco Zenith kalenderklok, wortelnoten omstreeks 1940 met maand-datum en dagaanduiding. In goede staat 30x39x12cm Cond:G
Antiek Frans beelden klokkenstel met groen onyx omstreeks 1890, figuren nieuw gelakt, enkele beschadigingen 50-58cm. Cond:R
Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met verzilverde figurenvoorstelling van een Schotse man met kilt en pistool en dame, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat, 40...
Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...
Zeer grote antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongveer, geslepen glas, messing. In goede staat 26x13x11cm.
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Duitse staande vrijslinger met Lenzkirch AUG 8 daags uurwerk. (kast eigenbouw) Historismus, eikenhout met zuilen, leeuwenkoppen en snijwerk, losse kroon 230cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen vergulde pendule met figuren, Historisme, omstreeks 1860, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches. 8 Daags uurwerk met touwtjesslinger en voorzien van mooie vergulding, ...