Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.
Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G
Oud Schmidt klokje met speeldoosje, Neuchatel model 2e helft 20e eeuw (verf laat los) 18cm. Cond.: R
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R