Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Klein 3-delig Frans pendulestel ca. 1860 van marmer met vuurverguld brons. 8-Daags uurwerk en met halfuurslag in goede staat 35x15x10cm. en 30x30x13cm.
Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G
Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1850 met romantisch paar. Vergulde kast met druivenranken en druiventrossen centraal onder grote wijzerplaat van emaille. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, i...
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G
Antieke Duitse Junghans regelateur met eikenhouten kast, compleet met kroon in goede staat 85x43x19cm.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...
Koperen pendulestel met vazen ca. 1910. Gegraveerd met bladmotief in zeer goede staat (uurwerk ca. 1980) 27xø15cm. en 30x49x13cm.
Oude eikenhouten staartklok vol bronzen armaturen en Westminster slagwerk (1 gewicht mist) 2e helft 20e eeuw 115x30x21cm. Cond.: R-G
Prachtige vuurvergulde bronzen Franse pendule met putti en tortelduiven, gesigneerd Planchon op wijzerplaat en uurwerk. Achtdaags uurwerk mer halfuurslag ca. 1850 in zeer goede staat 34x27x18cm.
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Geaderd marmer met vergulde ornamenturen in Louis Seize stijl. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en mooi geëmailleerde wi...
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Met vergulde ornamenten en kandelaren (zonder slinger) 44x20x11cm. en 19x18x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse houtgesneden Schwartzwald pendule met als voorstelling een condor met wolf, skelet en vogelnest op rotsen. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 53x65x25cm. Cond>: G
Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw. In goede staat 55x23x18cm.
Oude Westminster staande klok met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven 20e eeuw met mooi snijwerk en harpslinger. Hermle uurwerk in zeer goede staat (geen beschadigingen) 187x70x35cm.
Oud bureau horloge met glas en koper ( defect) secondenwijzer mist. 10xø6.5cm.,Copnd.:R
Marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 (tweekleurig) met druivenranken en parelrand. Bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag 23x36x10cm. Cond.: G
Oude onyx tafelklok 2e helft 20e eeuw "Elliot London, made in England" met wekkeruurwerk en messing verzilverde bewerkte wiojzerplaat (1 stukje af van koplijst links achter) 17x14x7cm. Cond.: R