Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...
Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.
Franse Boulle pendule met rood schildpad ca. 1850, gesigneerd H. Luppens Paris. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag (bronzen ornamentuur). In zeer goede originele staat 32x19x12cm.
Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...
Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...
Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...
Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...
Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...
Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...
Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...
Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende meerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...
Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.
Engelse staande klok 19e eeuw met eikenhouten en mahoniehouten kast (oudere restauratie). 1-Dags uurwerk en mooie gave beschilderde wijzerplaat met rozendecor en figuur in landschap. Gesigneerd Pretty...
Kleine Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met veerslinger en halfuurslag (prachtige vergulding) in uitstekende staat 30x23x12cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Friese staartklok met wekkerfunctie en originele poppen (originele patina) 135x40x22cm. Cond.: G
Franse pallisanderhouten fineer 19e eeuwse kolompendule met intarsia in goede originele staat. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag 42x13x22cm.
Zware messing reiswekker ca. 1900 met bel, emaille wijzerplaat , decentrale secondenaanduiding en geslepen glas in goede staat 12,5x8x6cm.
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Grote 19e eeuwse Friese eikenhouten burgermeester staartklok met wekkerfunctie, volle zwarte zuilen en spiegels in zeer goede staat (Glaasjes zijkant kapot) 150x42x20cm.
Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.
Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S
Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Franse kolompendule ca. 1870, pallisander fineer met intarsia, bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en koperen kapitellen (verguld). De pendule is in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade en ...
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Met vergulde ornamenten en kandelaren (zonder slinger) 44x20x11cm. en 19x18x8cm. Cond.: G
Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...
Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R
Oude wortelnoten fineer Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand compleet en in goede staat 110cm.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en wekkerfunctie 2e helft 20e eeuw in goede staat 138cm.
Oude mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt J. van Brons in goede staat 34cm.
Franse wandklok met parelmoer inleg en diverse houtsoorten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 48x48x15cm. Cond.: G
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.
Driedelig Duits messing pendulestel ca. 1910 met vazen. Bewerkt met floraal decor en uurwerk van Pfeilkreuz (pendule heeft een deukje) 25-29cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse Junghans regelateur met eikenhouten kast, compleet met kroon in goede staat 85x43x19cm.
Franse figurenpendule met console ca. 1870 met voorstelling van een jager met hond. 8-Daags Frans uurwerk met halfuurslag 39x36x14cm. Cond.: G
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Oud bureau horloge met glas en koper ( defect) secondenwijzer mist. 10xø6.5cm.,Copnd.:R
Franse figurenpendule van compositie metaal ca. 1870, origineel Frans uurwerk met halfuurslag. Heeft aan de achterkant een reparatie plaatsgevonden 39x31x14cm. Cond.: R
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R
Oude onyx tafelklok 2e helft 20e eeuw "Elliot London, made in England" met wekkeruurwerk en messing verzilverde bewerkte wiojzerplaat (1 stukje af van koplijst links achter) 17x14x7cm. Cond.: R