Groot pendulestel ca. 1870 met panter, gesigneerd R. Varinier. Marmeren voet en vergulding met 8-daags uurwerk. Coupes en figuur van compositie metaal 43x46x21cm. en 42x14x14cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Frans bronzen pendule-uurwerk (Louis Quatorze). Gesigneerd Herbault Paris 9xø14cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Lenzkirch pendule met bronzen vergulde ornamenturen (wortelnoten fineer). Lenzkirch Aug nr. 762072 met originele sleutel ca. 1880 in zeer goede staat 31cm.