Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm.
Weense notenhouten regelateur van de Gebroeders Resch ca. 1880. 2 Gewichten, geheel in goede originele staat 112x41x19cm.
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk. Gemerkt Raisson + Thomas succeseurs. In zeer goede staat (geen beschadigingen aan marmer, pootjes iets vebogen) 46cm. Cond.: G
Oude Art Deco pendule in driehoek-vorm met koperen wijzerplaat ca. 1920. Origineel Junghans uurwerk met gongslag. Compleet met sleutel, geheel in zeer goede originele staat 29x32x14cm.
Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.
Hollandse Friese stoelklok 19e eeuw met wekkerfunctie in goede staat 77x43x25cm.
Grote porseleinen pendule ca. 1880 met 8-daags Frans uurwerk. Decor van goud en bloemen, in goede staat 40x24x17cm.
Prachtige houtgestoken notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Gemerkt Pfeilkreuz, geen beschadigingen 86x35x18cm.
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met vouwslinger. Mooie uitgewerkte feuille, vouwslinger, bok en sleutel. in goede originele werkende staat 42x28x15cm.
Antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1890, compleet in goede staat. 83x34x17cm.
Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...
Oude wortelnoten Engelse tafelklok met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x15x11cm.
Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.
Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met gongwerk en slagwerk. Compleet en goedwerkend 21x27x15cm.
Oude Engelse wortelnoten tafelklok Thomas Smith London 2e helft 20e eeuw in goede staat (zonder slagwerk) 21cm.
Gietijzeren bureauklok met barometer en thermometer ca. 1880, decor van duivenranken. Glaasje barometer kapot 37x38x16cm. Cond.: G
Drie-delig Frans marmeren pendulestel van rood-bruin geaderd marmer (minimale chips), 8-daags uurwerk (compleet met sleutel) ca. 1900. In goede originele staat 33x43x13cm. en 30xø10cm.
Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.
Tafelklok ca. 1890 met intarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt C.B. In goede originele staat 37x26x15cm.
Jugendstil 3-delig antiek keramieken klokkenstel, gemerkt J.Duwe met handbeschilderd decor van landschappen, vee en gouddecor (wekkeruurwerk niet getest). In goede originele staat 30,5x28x6cm. en 27x9...
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Oude eikenhouten Wrmink schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x17x14cm.
Nikkelen reiswekker ca. 1890 met sleutel (lichte oxidatie) 16x10x14cm. Cond.: G